Orbán bejelentette, bevetik a hadsereget is a kijárási tilalom és a közrend fenntartásához

Végre kedvenc témájához érkezett.

BENKŐ Tibor; ORBÁN Viktor; PINTÉR Sándor
Orbán Viktor miniszterelnök (j), Pintér Sándor belügyminiszter (b) és Benkő Tibor honvédelmi miniszter a Karmelita kolostorban, ahol a kormányfő egyeztetett a két miniszterrel 2020. november 11-én. Fotó: MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda/Benko Vivien Cher

A hadsereget is bevonja a kormány a kijárási tilalom fenntartásába és a közrend fenntartásába – erről magyarázott Orbán Viktor legújabb Facebook-szereplésében, miután a belügyminiszterrel és a honvédelmi miniszterrel egyeztetett szerdán.

COVID 2/1. A katonaság is részt vesz a kijárási tilalom betartatásában // The military will also do it’s best to make the curfew work

COVID 2/1. A katonaság is részt vesz a kijárási tilalom betartatásában // The military will also do it’s best to make the curfew work

Posted by Orbán Viktor on Wednesday, November 11, 2020

A kormányfő hozzátette, a hadsereg az „egészségügyre nehezedő terhek viselésébe” is besegít majd ott, ahol ez lehetséges, illetve ahol ezt a jogi és anyagi szabályozás lehetővé teszi. Az erről szóló döntés a mai kormányülésen születhet meg.

Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
Megszólalt Orbán Viktor: a „nagy sikerű” DPK után újabb akciócsapatot ígér
Szorul a hurok: régi adósságát törleszti a rendszerváltás, ha átmegy ez a törvényjavaslat
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben