Marco Rossi megfertőződött a koronavírussal

Az Izland elleni meccs előtt egy nappal derült ki, hogy ő is elkapta.

Marco Rossi
Fotó: Facebook/Marco Rossi

Pozitív lett a koronavírustesztje Marco Rossinak, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányának.

„A korábbi folyamatos negatív teszteredmények után Marco Rossi legutóbbi vizsgálata pozitív eredményt mutatott. Elkülönítése a játékosoktól, stábtagoktól azonnal megtörtént”

– írta szerdán Twitter-oldalán a magyar szövetség, amely bővebb tájékoztatást a 20 órakor kezdődő sajtótájékoztatóján ígért.

A nemzeti együttes csütörtökön 20.45-től a Puskás Arénában az izlandi csapattal találkozik az Európa-bajnoki pótselejtező döntőjében, a győztes kijut a 2021 nyarára halasztott, részben budapesti rendezésű kontinensviadalra.

Kiakadt az internet a Conchita Wurstnak öltözött Szoboszlai Dominik szettjétől
Meghalt Mezey György
Arra kéri a szurkolókat az MLSZ, hogy ne buzizzanak, cigányozzanak a lelátón
Bíróság elé állítanak egy labdarúgót Szegeden
Perre készül Szoboszlai Dominik menedzsmentje a gatyás mémek miatt
Több embert előállítottak, már a BL-döntő előestéjén elkezdték szétverni Budapestet a szurkolók