Leégett egy lapszabászat hajnalban Budapesten

Személyi sérülésről egyelőre nem tudni.

Kiégett egy lapszabászat Budapesten
Tűz és elégett tárgyak a főváros XVI. kerületében a Rákosi úton, ahol kiégett egy lapszabászat 2020. november 1-jén. Fotó: MTI/Mihádák Zoltán

Leégett egy lapszabászat Budapesten, a XVI. kerületi Rákosi úton vasárnap hajnalban.

A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint mintegy ezer négyzetméteren, teljes egészében égett a rendkívül tagolt épület, amelynek oltását az is nehezítette, hogy a szükséges vizet külső forrásból kellett biztosítani.

Tűzoltók oltják a tüzet a főváros XVI. kerületében a Rákosi úton, ahol kigyulladt és kiégett egy lapszabászat 2020.

Tűzoltók oltják a tüzet a főváros XVI. kerületében a Rákosi úton, ahol kigyulladt és kiégett egy lapszabászat 2020.Fotó: MTI/Mihádák Zoltán

A fővárosi hivatásos tűzoltók nagy erőkkel, hat vízsugárral oltották a tüzet, amelynek továbbterjedését sikerült megakadályozni.

Személyi sérülésről egyelőre nem érkezett információ.

Kigyulladt egy melléképület, meghalt egy nő Serényfalván

Összeomlott a vonatközlekedés a Budapest-Győr vonalon

Hatalmas tűz van Kecskemétnél, le kellett zárni az M5-ös autópályát

Összeomlás: 1,3 százalékkal csökkent az ipari termelés egy hónap alatt

Horrorbaleset Zalában: családi házba csapódott egy kamion, egy fiatal lány súlyosan megsérült

Ketten meghaltak az M3-as autópályán egy súlyos balesetben