Három holttestet találtak egy zalaszentmihályi horgásztónál

rendőrség, megkülönböztető jelzés

Három férfiholttestet találtak vasárnap a Zalaszentmihály melletti horgásztónál, a rendőrség közigazgatási eljárás keretében indított vizsgálatot – tájékoztatott a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn.

A Zaol.hu azt írja, a férfiak halálát valószínűleg füstmérgezés okozta. A lap információi szerint a szerencsétlenül járt horgászok

már szombaton kint voltak a tó mellett, s valószínűleg az éjszakát is kint akarták tölteni, ezért gyújtottak be a fatüzelésű kályhába.

A tragédiát a rendőrség a tűzoltóság szakembereinek bevonásával vizsgálta, ennek során az idegenkezűség lehetőségét kizárták.

Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban
Halálos baleset Zagyvarékasnál, Tótvázsonynál ketten haltak meg az éjjel
Meghalt egy munkás a szegedi BYD-gyár építkezésén
Nagy baleset az M1-esen Bicskénél, összeütközött négy személyautó
Megszólalt a rendőrség a hajnali sztrádabalesetekről
Török és moldáv rendszámú járművek érintettek az M1-es autópályán történt két péntek hajnali balesetben