Orbán Viktor is gratulált Radics Gigi kisbabájához

Tájékoztatta az énekesnőt, hogy egy egész ország osztozik a boldogságában.

Radics Gigi
Fotó: Facebook/Radics Gigi

Megszületett Radics Gigi énekes és párja, Mikus Áron első gyermeke. A kislány múlt vasárnap látta meg a napvilágot, és a Bella Szófia nevet kapta.

Radics Gigi most arról számolt be a Facebook-oldalán, hogy a nemzet apja, Orbán Viktor is gratulált a kis jövevényhez.

Óriási megtiszteltetés számomra,hogy Miniszterelnök Úr személyes gratulációját küldte az én drága kislányom születéséhez. Nagyon szépen köszönjük! ❤️🙏🏽 @orbanviktor

Posted by Gigi Radics on Saturday, October 10, 2020

„Óriási megtiszteltetés számomra, hogy Miniszterelnök Úr személyes gratulációját küldte az én drága kislányom születéséhez. Nagyon szépen köszönjük!”

– írta a posztban, fotókat is mutatva a levélről, melyben Orbán úgy kalkulál: Gigi boldogságában most „jó eséllyel nemcsak a legközelebbi hozzátartozók osztoznak, hanem egy egész ország”.

Orbán Viktor kedvenc újságja: „Gyere le te faszszopó hazaáruló, szétbasszuk a fejedet!!!”
Török Gábor: Orbán Viktor és Magyar Péter között egyre jobban kirajzolódik egy fontos különbség
Mire készül? Az orosz nagykövetség mellett fotózták le Orbán Viktort
Megszólalt Orbán Viktor: a „nagy sikerű” DPK után újabb akciócsapatot ígér
Elpusztult három zebra a hatvanpusztai Orbán-birtok közelében
Semjén Zsolt idegei feladták, feljelentette a népszerű humoristát