A 105-ös busz tetején állva utazott egy férfi Budapesten

A BKK vizsgálja a jármű fedélzeti kamerájának felvételeit.

105-os-busz

Felmászott a 105-ös busz tetejére, és ott állva utazott át Pestről Budára egy fiatal férfi szombat este, az életveszélyes mutatványt a Blikk munkatársa videóra vette.

„Épp szálltam fel a buszra a Széchenyi István téren, amikor észrevettem, hogy egy srác a megálló szerkezetének tetején lapít, majd átugrik a busz tetejére. Meg sem fordult a fejemben, hogy ott marad. A busz átment a Lánchídon, majd amikor leszálltam a Clark Ádám téren, akkor láttam meg, hogy még mindig ott van. Míg állt a busz a megállóban, néhány haverja lepattant, nevetgéltek a fent fekvő fiúval, majd indulás előtt visszaszálltak és mentek tovább”

– idézte fel a lap munkatársa.

Úgy tudni, a BKK-hoz nem érkezett bejelentés a potyautasról, de a Blikk bejelentése nyomán megvizsgálják a jármű fedélzeti kamerájának felvételeit.

Halálba kergettek egy fiatal férfit szombat éjjel az M3-as kivezetőjénél

Rettenetes csőd fenyegeti Budapestet, úgyhogy bemutatták a Nagykörút új arculati terveit

Elesett egy férfi a Móriczon, a mentősök ellátás helyett csak felrakták a villamosra

Baj van? Pánikolnak a szakszervezetek, tájékoztatást kértek Karácsonytól

Gázolt a vonat Nagykőrösön

Szétrúgta a vasútállomás várótermét egy feldühödött nő Bicskén