Agyonvertek egy cigit kunyeráló férfit Budapesten

Halált okozó testi sértés gyanúja miatt indult eljárást egy 20 éves férfi ellen.

rendőr, rendőrség
Fotó: police.hu

Hétfőn, augusztus 31-re virradóan megvertek egy férfit Budapesten, a III. kerületben. A rendőrség közlése szerint a bántalmazásból eredő sérülései miatt a földön fekvő embert kórházba vitték, azonban hiába látták el, még aznap meghalt.

Később kiderült, hogy előző éjszaka egy néhány fős fiatal társaság szórakozott egy III. kerületi étteremben, akik az este folyamán többször kimentek cigizni az utcára. Egyik alkalommal egy számukra ismeretlen férfi lépett oda hozzájuk, cigit kért.

Nem adtak neki, ezen összeszólalkoztak, mire a társaság egyik tagja többször megütötte a kéregetőt.

A rendőrség azt írta, 48 órán belül elfogták a 20 éves, dunaharaszti L. Rolandot, majd őrizetbe vették, és halált okozó testi sértés megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki.

Kifosztottak egy eszméletlen embert Miskolcon, a férfi később meghalt

Összeomlott a balatoni vasúti közlekedés, Lázár János kussol, Hegyi Zsolt azonnali vizsgálatot rendelt el

Akkora a pánik, hogy Sulyok Tamást is elzavarták Erdélybe

Fideszes politikusokig érnek a szálak az újabb gyermekbántalmazásos ügyben is

Magyar Péter: botrányos, szánalmas terelés és hazudozás, amit Gulyás Gergely előadott

Összeszurkálta anyját egy férfi egy szolnoki családi konfliktus során