Fejbe lőtte magát egy 19 éves fiú Vasszentmihályon

rendőrség
Fotó: police.hu

A Nyugat.hu értesülése szerint fejbe lőtte magát egy 19 éves férfi a mintegy 350 fős Vasszentmihályon.

A lapnak olvasójuk számolt be a történtekről. Állítása szerint a fiatal tette előtt írt egy idézetet közeli barátainak, valamint el is köszönt tőlük.

A Nyugat.hu a rendőrséghez fordult az ügyben, a hatóságtól azonban egyelőre csak annyit sikerült megtudni, hogy az eset körülményeit közigazgatási eljárás keretében vizsgálják.

Ha te is úgy érzed, hogy segítségre lenne szükséged, hívd a 116-123 ingyenes lelki elsősegély számot és olvasd el ezt az oldalt! Ha másért aggódsz, itt találsz segítséget.

Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban
Szökés miatt körözik a zalai ál-Jézust, aki milliókat csalt ki követőitől
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Megöltek egy nőt a III. kerületben
Halálos baleset Zagyvarékasnál, Tótvázsonynál ketten haltak meg az éjjel