Szeptember 6-án indul az Álarcos énekes második évada

Dancsó Péter az újabb évadban már nem lesz nyomozó.

Álarcos Énekes
Fotó: Facebook/Álarcos Énekes

Szeptember 6-tól indul „a világ legrejtélyesebb és legőrültebb showműsorának” következő évada az RTL Klubon, számolt be róla a csatorna.

Az Álarcos énekes műsorvezetője ebben az évadban is Istenes Bence, a Nyomozók közül azonban egy valaki nem folytatja a stúdióban a vizsgálódást. Az ország egyik lesikeresebb youtubere,

Dancsó Péter, az emlékezetes televíziós kitérő után visszatér az internetes videók világába, „bokros teendői megakadályozzák, hogy részt vegyen a következő nyomozati szakaszban”.

Hogy ki az, aki Csobot Adél, Sebestyén Balázs és Gáspár Laci mellett új Nyomozóként lép elő, egyelőre nem árulták el. Ezzel kapcsolatban a csatorna azt írta, érdemes figyelni az Álarcos énekes honlapját, hivatalos közösségi felületeit és az RTL Klub adását, ahol nyomokat rejtenek el a legújabb nyomozóról.

Visszatér a Heti Hetes, megvannak az első nevek
Magyar Péter elfogadta az RTL miniszterelnök-jelölti vita meghívását, és Orbánt is várja
Kacsahangon fingó versenyző akart bejutni a Csillag Születikbe
Megszólalt az RTL a Való Világban megerőszakolt nő ügyében
Kezdődik? Beszólt a köztévé műsorvezetője Vitályos Eszternek
Orbán Viktor az éjszaka közepén hívta fel Hajdú Pétert