Megöltek egy hajléktalant Debrecenben

rendőrautó, rendőrség

Július 12-én hajnalban egy járdán fekvő, sérült férfit találtak a járőrök Debrecenben, az Erzsébet utcán – közölte a rendőrség.

Az 58 éves férfi életét a kiérkező mentők már nem tudták megmenteni, sérüléseibe belehalt. A Cívishír információi szerint az áldozat egy hajléktalan személy.

Az igazságügyi szakértői vélemény szerint felmerült a gyanú, hogy a férfi halálát idegenkezűség okozta, ezért a rendőrség halált okozó testi sértés bűntett gyanúja miatt indított nyomozást ismeretlen tettes ellen.

Betelt a pohár a fideszes városvezetőnél, büntetőfeljelentést tesz
Hangfelvétel: választási csaláson kapták a Fidesz két képviselőjelöltjét
Súlyos baleset történt a debreceni akkumulátorgyár építkezésén
Elítélték a fideszest, aki kalapáccsal támadt rá a Tisza Párt önkénteseire
Eljárást indított a rendőrség a zászlókat a Dunába dobó hülyegyerekek ellen
Letartóztatták Fonyód volt fideszes polgármesterét, súlyos részletek derültek ki