Elütöttek egy őzet a józsefvárosi Kálvária téren

Nem tudni, hogyan került oda.

Elütöttek egy őzet a józsefvárosi Kálvária téren
Elgázolt őzbakot takar le fóliával egy rendőr a VIII. kerületi Kálvária térnél 2020. április 27-én. Fotó: MTI/Mihádák Zoltán

Elgázolt egy autós egy őzet Budapest belvárosában hétfőn reggel 6 óra után.

A baleset a VIII. kerületben történt, a Hír TV azt írja, az őz a Dankó utca felől érkezett és a téren található buszmegállóból, az utasok közül ugrott egy arra közlekedő személyautó elé. Az autó összetört, de a sofőr nem sérült meg.

Az ütközés következtében az állat elpusztult, egyelőre nem tudni, hogy került a belvárosba.

Dédunokája ölhetett meg egy idős nőt a Józsefvárosban
Haladékot kapott Budapest a kormánytól – ilyen, amikor nem Orbán próbálja bedönteni a fővárost
Több embert előállítottak, már a BL-döntő előestéjén elkezdték szétverni Budapestet a szurkolók
Hatalmas rendőri készültség van a Kálvin téren – fotó
Halálos baleset Zagyvarékasnál, Tótvázsonynál ketten haltak meg az éjjel
Meghalt egy munkás a szegedi BYD-gyár építkezésén