Halálra gázoltak, és cserbenhagytak egy férfit Újcsanálosnál

Halálra gázoltak, majd cserbenhagytak egy férfit vasárnap éjjel a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Újcsanálosnál, az ittas sofőrt és három utasát elfogták. Az Országos Rendőr-főkapitányság közlemény szerint a Készenléti Rendőrség járőrei telefonos bejelentést követően érkeztek ki a baleset helyszínére, ahol

az árok szélén két, láthatóan ittas férfit találtak egy betört szélvédőjű autó mellett.

Az autó sofőrje elmondta, korábban elütöttek egy fekete ruhás férfit, majd segítségnyújtás nélkül továbbmentek, hazavitték az autóban utazó két másik férfit, és visszatértek a helyszínre, ahol azonban már nem találták az elgázolt embert.

A rendőrök azonban a helyszíntől nem messze rátaláltak az elütött férfire, holtan.

Előállították a baleset idejében az autóban utazó két másik férfit is. A baleset körülményeit büntetőeljárásban vizsgálja a rendőrség.

Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban
Szökés miatt körözik a zalai ál-Jézust, aki milliókat csalt ki követőitől
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Megöltek egy nőt a III. kerületben
Halálos baleset Zagyvarékasnál, Tótvázsonynál ketten haltak meg az éjjel