Bezár az összes IKEA áruház

„Az otthonunk a legjobb hely, ahol most lehetünk. Éppen ezért úgy döntöttünk, hogy március 21-től kezdődően a magyarországi IKEA áruházakat bezárjuk”

– közölte a cég a Facebook-oldalán csütörtök este.

Kedves vásárlóink!Az otthonunk a legjobb hely, ahol most lehetünk. Éppen ezért úgy döntöttünk, hogy március 21-től…

Posted by IKEA on Thursday, March 19, 2020

Az IKEA honlapján megjelent közleményben azt is írják, hogy a vállalat „a jelenleg kialakult helyzet miatt – megelőzésképp – lemondja a 30 éves évforduló megünneplésével kapcsolatos összes nyilvános rendezvényt” is.

Hozzáteszik, „a helyi és a nemzeti hatóságok egyaránt keményen dolgoznak azon, hogy a koronavírus terjedését minimalizálják”, ezeket a törekvéseket szeretnék támogatni azzal, hogy minden magyarországi IKEA áruházban felfüggesztik az áruházi vásárlást 2020. március 21-től kezdődően.

A közlemény szerint a megnövekedett érdeklődés miatt átmenetileg az online rendelés sem elérhető.

Orbán most a kudarcos járványkezelésről hazudozik, kiakadtak a követői

Terjed a vírus, október végétől kérhető az ingyenes influenza elleni védőoltás

Visszahívja egy termékét az IKEA, égési sérülést és áramütést okozhat