Leáll a győri Audi-gyár a járvány miatt

A koronavírus-járvány elleni védekezés miatt kialakult nemzetközi helyzet és az alkatrészellátás bizonytalansága miatt a tervek szerint hétfőtől felfüggesztik a termelést az Audi Hungaria Zrt. győri gyárában – közölte a cég kedden.

A lépés összhangban áll azzal, hogy a Volkswagen konszern a legtöbb telephelyén leállítja a gyártást, ami érinti az Audi AG ingolstadti, neckarsulmi, brüsszeli, mexikói és győri telephelyeit is.

A vállalat az üzemi tanáccsal és a Volkswagen konszernnel egyetértésben azt tervezi, hogy a termelést a telephelyeken szervezett és ellenőrzött formában a hét végéig leállítja.

A gyártási programról és munkavállalókat érintő következményekről később ad tájékoztatást a cég.

Elszámoltatnák a győri rendőrséget az Orbán rendezvényén történtek miatt
Halálra szúrtak egy nőt Győrben szerda reggel
Hadonászva rikácsolt Orbán Győrben, megszólalt a szakértő
Csuklyás, sapkás beöltözött cigányokat küldtek Orbánék Győrbe
Magyar Péter kiosztotta a migránsokért könyörgő milliárdos csirkegyár-tulajdonost
Megbukott Győrfi Pál OMSZ-szóvivő, tévés balerina – Kunetz: örüljön, hogy ennyivel megúszta!