Leszúrta férjét egy nő Szabolcsban

Leszúrta férjét egy asszony vasárnap a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Ajakon, a férfi a helyszínen életét vesztette.

A térségi rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján hétfőn azt írta, a nyomozás adatai szerint az 59 éves nő férje ittasan tért haza, és házuk udvarán bántalmazta az asszonyt. A nő ezután szúrta meg halálosan a férfit.

A rendőrök előállították az asszonyt, aki kihallgatása során beismerte tettét.

Halálra verte apját egy 28 éves férfi Ajakon, majd hívta a rendőrséget
Hatalmas tűz volt vasárnap reggel Ajakon
Vonat és autó ütközött Ajakon, a gépkocsi kigyulladt, a tűz a mozdonyba is belekapott
Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Szökés miatt körözik a zalai ál-Jézust, aki milliókat csalt ki követőitől
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben