Videón az M1-esen történt hétfői kamionbaleset

kamionbaleset_bicske

Hétfő délelőtt teljes szélességben lezárták az M1-es autópálya Budapest felé vezető oldalát Bicskénél, mert egy kamion keresztbe fordult és mindkét sávot elzárta. Úgy tudni, a jármű szemes ömlesztett árut szállított, a rakomány a Győr felé vezető oldalra is átszóródott. Személyi sérülés szerencsére nem történt.

A Bicskei Szó megszerezte a felvételt, melyen jól látszik, hogy a kamion a lejtőn – feltehetően a rossz súlyelosztás miatt – elkezd „kígyózni”, amit a sofőr nem tud visszakorrigálni, így a jármű végül bebicskázik a forgalmas sztrádán:

Videó a mai kamionbalesetről

Emiatt volt ma pályazár, amiről a Bicskei Szó olvasói már értesülhettek. . Sérülés szerencsére nincs.

Posted by Bicskei Szó on Monday, February 3, 2020

Nagy baleset az M1-esen Bicskénél, összeütközött négy személyautó
Megszólalt a rendőrség a hajnali sztrádabalesetekről
Török és moldáv rendszámú járművek érintettek az M1-es autópályán történt két péntek hajnali balesetben
Nyolc ember meghalt két balesetben Győr közelében az M1-esen
Magyar Péter: a hőség miatt otthoni munkavégzést rendelt el a kormány a közszférában
Hosszú listát tett közzé Magyar Péter a Tisza első 50 napjának eredményeiről