Megszurkáltak egy tanárt Pestszentlőrincen a villamoson

A rendőrök még a helyszínen elfogták azt a férfit, aki többször megszúrt egy iskolás csoportot kísérő tanárt tegnap Pestszentlőrincen, az 50-es villamoson.

A rendőrségre 13 óra előtt érkezett bejelentés, hogy egy férfi bozótvágóval fenyegeti az utasokat a járművön. A járőrök a Teleki utcánál a elfogták a 38 éves budapesti férfit, T. Istvánt, aki a közölt fotó szerint egy kukrit forgatott, amivel többször megszúrta a szintén férfi pedagógust.

Ezzel hadonászott a férfi a villamoson.

Ezzel hadonászott a férfi a villamoson.Fotó: police.hu

A sérült tanár leszállt a villamosról, a rendőrséget az orvos értesítette, aki ellátta a sebét, mely szerencsére nem volt súlyos.

A nyomozók T. Istvánt súlyos testi sértés kísérlete és felfegyverkezve elkövetett garázdaság miatt hallgatták ki gyanúsítottként, majd, mivel a Fővárosi Törvényszék Büntetés-végrehajtási csoportja lopás miatt körözte, a Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézetbe vitték jogerős büntetésének letöltésére.

Leeresztik a fostartályt: egy rakás ember elkerül az Origótól

Kifosztottak egy eszméletlen embert Miskolcon, a férfi később meghalt

Hármas ikrek születtek Miskolcon

Fideszes politikusokig érnek a szálak az újabb gyermekbántalmazásos ügyben is

Magyar Péter: botrányos, szánalmas terelés és hazudozás, amit Gulyás Gergely előadott

Összeszurkálta anyját egy férfi egy szolnoki családi konfliktus során