Kiesett a templomtoronyból és meghalt a magyarbánhegyesi plébános

Kiesett a templomtoronyból és meghalt a magyarbánhegyesi plébános
Fotó: Facebook/Nagybánhegyes-Magyarbánhegyesi Evangélikus Egyházközség

Tragikus körülmények között vesztette életét a magyarbánhegyesi plébános – írja a Beol.hu.

A lap szerint az atya péntek délután esett ki a helyi katolikus templom tornyából, és a helyszínen szörnyethalt. A Nagybánhegyes-Magyarbánhegyesi Evangélikus Egyházközség Facebook-oldalán az áll, a plébános épp a toronyórát akarta beállítani, amikor baleset érhette.

"Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.” (Jób könyve 19,25)Hozzátartozói és…

Posted by Nagybánhegyes-Magyarbánhegyesi Evangélikus Egyházközség on Friday, November 29, 2019

A Beol kérdezte az esettel kapcsolatban a rendőrséget, ahol megerősítették a tragédia hírét. Bűncselekményre, idegenkezűségre utaló körülmény nem merült fel, de az általános közigazgatási rendtartás szabályai szerint indult eljárásban vizsgálják a tragédia okát és körülményeit.

Kapcsolódó hírek