Rátámadtak egy dajkára a kesznyéteni óvodában

Közfeladatot ellátó személy elleni erőszak megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást a Tiszaújvárosi Rendőrkapitányság egy 23 éves kesznyéteni nővel szemben.

A rendőrség tájékoztatása szerint a nő még november 18-án, 13 óra körül a kesznyéteni óvodában szidni kezdte a gyermekére vigyázó dajkát, majd arcon is ütötte.

Az indulatba jött anyát a borsodi óvodába kiérkező rendőrök elfogták, és előállították a Tiszaújvárosi Rendőrkapitányságra, ahol nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki.

Letartóztatták Fonyód volt fideszes polgármesterét, súlyos részletek derültek ki
Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Szökés miatt körözik a zalai ál-Jézust, aki milliókat csalt ki követőitől
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Megöltek egy nőt a III. kerületben
Megkéselte haragosát egy zagyvarékási nő