110 embert rúgnak ki a Magyar Postától karácsony előtt

Budapesti telephelyein 110 embert érintő, csoportos létszámcsökkentésre vonatkozó szándékot jelentett be a Magyar Posta.

Keddi közleményük szerint vállalat vezetése a Magyar Posta működési hatékonyságának javítása érdekében folytatja a bürokráciacsökkentő lépéseit.

Megjegyzik, a létszámcsökkentés főleg a fővárosi irányítási, szolgáltatói munkahelyeket érinti, és nem azokat a munkaköröket, ahol a Magyar Posta munkaerőhiánnyal küzd (a kézbesítők, postai ügyintézők és logisztikai munkatársak tábora).

Meghalt az elgázolt postás Ráckevén
Fontos bejelentést tett a Posta a 13. havi nyugdíjak kézbesítéséről
Egy héten belül már a második postás halt meg munka közben
Bélyegblokk köszönti az idén 50 éves Edda együttest
Most közölték: akkora a forróság, hogy korlátozást vezettek be a vasúti és HÉV vonalakon
Kiszivárgott dokumentum: Orbán Viktort is az aranykonvoj-ügy felelősei közé teszi az Ügyészség