Lezártak egy utat Budapesten, kommandósok a helyszínen

A BKK kora délután közleménye szerint hatósági intézkedés miatt lezárták a III. kerületi Bécsi út-Nagyszombat utca útvonalat a Doberdó utcától a Szőlő utcáig.

A korlátozást ideje alatt nem közlekedett a 17-es, a 19-es és a 41-es villamos a Bécsi út/Vörösvári út és a Szent Lukács Gyógyfürdő között. A forgalom 14 óra előtt indulhatott meg ismét az érintett szakaszon.

Az Atv.hu cikke szerint rendőröket, mentősöket tűzoltókat és kommandósokat is lehetett látni a helyszínen. Hogy miért volt szükség az intézkedésre, egyelőre nem tudni.

Karácsony is gyorsan bejelentette, hogy kitakarítja „a maffiaként működő alvállalkozói hálózatokat” Budapestről
Filmforgatás miatt két napra lezárják a metrót – titkolja a BKV, hogy mennyit kapnak érte
Haladékot kapott Budapest a kormánytól – ilyen, amikor nem Orbán próbálja bedönteni a fővárost
Több embert előállítottak, már a BL-döntő előestéjén elkezdték szétverni Budapestet a szurkolók
Megöltek egy nőt a III. kerületben
Megkéselte haragosát egy zagyvarékási nő