Orvvadászattal gyanúsítanak egy fideszes polgármestert – azt állítja, csak az életét védte

Orvvadászat gyanúja miatt indított nyomozást a rendőrség Bognár Zoltán, Fertőd fideszes polgármestere ellen – tudta meg a Népszava.

A lap utolérte Bognárt, aki nem tagadta, hogy

„volt egy eset”, de ezt ő nem nevezné orvvadászatnak.

Elmondása szerint csütörtök éjjel valóban vadászgatott egy családtaggal a Hegykői Sólyom Vadásztársaság területén a Lés-erdőben, majd amikor autójukhoz tartottak visszafelé – már nem a társaság területén – egy

háromtagú vaddisznócsapat rontott rájuk.

A polgármester szerint a konda támadó szándékkal közeledett feléjük, ezért fogta az egyébként szabálytalanul, nem a tokjában tartott vadászfegyverét, és lelőtte az egyik disznót. A két másik állat állítólag elfutott.

A Népszava cikke szerint Bognár elismerte, hogy gyanúsított lett, de azt nem tudta megmondani, milyen jogcímen indult ellene eljárás.

Eljárást indított a rendőrség a zászlókat a Dunába dobó hülyegyerekek ellen
A Csakabaszás.hu és egy volt megafonos lehelne életet a Fidesz új médiahálózatába
Vége a pártnak? Lázadnak Orbán minyonjai: „Átvert minket a Fidesz”
Letartóztatták Fonyód volt fideszes polgármesterét, súlyos részletek derültek ki
Akkora a forróság, hogy korlátozást vezettek be a vasúti és HÉV vonalakon
Kiszivárgott dokumentum: Orbán Viktort is az aranykonvoj-ügy felelősei közé teszi az Ügyészség