Felrobbant a frissen átadott orvosi rendelő Nagysimonyiban

Gázrobbanás történt hétfő hajnalban a Vas megyei Nagysimonyi három hónapja átadott, felújított orvosi rendelőjében.

A 112 Press beszámolója szerint a robbanásban megrongálódott az épület.

a detonáció 30 méterre repített egy ablakkeret, ami a szemközti ház kerítésénél állt meg.

Gázrobbanás a nagyysimonyi orvosi rendelőben

Posted by 112 Emergency Press Hírügynökség on Sunday, November 3, 2019

A robbanásban nem sérült meg senki, és fontos dokumentumok sem károsodtak. A lángokat a sárvári tűzoltók fékezték meg, valamint megbontották a füsttel telítődött tetőt. Úgy tudni, a felújítás a most felrobbant gázrendszert nem érintette.

Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban
Halálos baleset Zagyvarékasnál, Tótvázsonynál ketten haltak meg az éjjel
Meghalt egy munkás a szegedi BYD-gyár építkezésén
Nagy baleset az M1-esen Bicskénél, összeütközött négy személyautó
Megszólalt a rendőrség a hajnali sztrádabalesetekről
Török és moldáv rendszámú járművek érintettek az M1-es autópályán történt két péntek hajnali balesetben