Részegen vezetett egy BKV-busz sofőrje, megsérült egy utas

Részegen vezette a 150-es buszt a sofőr kedden a XI. kerületben, az RTL Híradó beszámolója szerint ráadásul

akkorát fékezett, hogy egy 60 év körüli nő elesett és beverte a fejét.

Az utashoz mentőt hívtak, könnyebb sérülésekkel vitték kórházba. A rendőrök ezután hallgatták meg a sofőrt, akit meg is szondáztatták, ekkor derült ki, hogy alkoholt fogyasztott, mielőtt a volán mögé ült.

A buszvezető ellen büntetőeljárás indult, azonnali hatállyal elbocsátották.

Karácsony is gyorsan bejelentette, hogy kitakarítja „a maffiaként működő alvállalkozói hálózatokat” Budapestről
Haladékot kapott Budapest a kormánytól – ilyen, amikor nem Orbán próbálja bedönteni a fővárost
Több embert előállítottak, már a BL-döntő előestéjén elkezdték szétverni Budapestet a szurkolók
Hatalmas rendőri készültség van a Kálvin téren – fotó
Fiatal sportoló és színésznő párja balesetezett Bükkábránynál
Kiégett egy autó az M7-es autópályán Szabadbattyánnál