Kósa: „Elsősorban azokat a településeket segíteném, ahol a kormánypárti polgármesterjelöltek győztek”

Újra a Fidesz alelnökévé jelölhetik Kósa Lajost vasárnap, ennek kapcsán készített a politikussal interjút a Magyar Nemzet.

Debrecen korábbi polgármestere a szokásos sikerpropaganda („Magyarország az EU leggyorsabban fejlődő országa”) és az ellenzéki jelöltek gyalázása mellett egy őszinte vallomással is szolgált, amikor arról kérdezték, mivel kezdi a munkát az önkormányzati választás után.

A Fidesz vasárnapi kongresszusi szavazása és az október 13-i helyhatósági választások után is a szívemhez legközelebb álló területtel, az önkormányzatokkal szeretnék foglalkozni. Elsősorban azokat a településeket segíteném, ahol a kormánypárti polgármesterjelöltek győztek

– magyarázta a kormánypárti lapnak Kósa Lajos, a Fidesz országg­yűlési képviselője és a kormánypártok önkormányzati kampányfőnöke.

Összeomlott a balatoni vasúti közlekedés, Lázár János kussol, Hegyi Zsolt azonnali vizsgálatot rendelt el

Orbán Viktor úgy tudja, a főváros ki van tömve pénzzel, csak nincs vezetve

Figyelmeztetést adott ki a meteorológiai szolgálat

Hírt adott magáról Gyurcsány Ferenc

Kiosztották a batidai gazembert: „megtestesíti azt a Fideszt, amitől a jóérzésű magyarok napról napra nagyobb távolságot szeretnének tartani”

Akkora a pánik, hogy Sulyok Tamást is elzavarták Erdélybe