A magyar rendőrökhöz is eljutott a tetris challange

Elég szórakoztató követni a Magyar Rendőrség közösségi médiás csatornáit, most például a tetris challenge netes kihívásba álltak bele, amelynek az a lényege, hogy az ember kifekszik valahová, és maga köré pakol mindent, amit általában magánál tart.

A világ rendfenntartó és mentőegységei nagyon rápörögtek a kihívásra, melyhez a magyar zsaruk is csatlakoztak. Az alábbi fotón a Fejér megyei Autópálya Alosztály két munkatársa látható, kocsijuk minden tartozékával:

A magyar egyenruhások közül egyébként a Készenléti Rendőrség kezdte a kihívást:

Ezek pedig itt más nemzetek rendőrei, tűzoltói és mentői:

Menesztették a BRFK vezetőjét, akire minden aljasságban számíthatott Orbán
Bocsánatkérést követel a rendőr, akit munkanélkülivé tett Rétvári Bence szemétkedése
Rendőrök vitték el K. Endrét
Fegyverrel fenyegették a Bűnvadászokat, a rendőrök alig akartak intézkedni
Elfogták az Erzsébet hídról pride-zászlókat a Dunába dobó dilist
Elpusztult három zebra a hatvanpusztai Orbán-birtok közelében