Egy kajla kutya miatt kellett megállítani a Sárisáp-Esztergom focimeccset

Kedves közjáték akasztotta meg a Sárisáp-Esztergom Magyar kupa-meccset: a Csakfoci.hu beszámolója szerint egy husky futott be a pályára a klubház felől, és mindenkinek nagyon örült.

A pályára tévedt négylábút a hazaiak kapusa jelezte a játékvezetőnek, aki megállította a derbit. Az ebet a játékosok végül némi simogatást követően közösen vitték le a pályáról.

Kiakadt az internet a Conchita Wurstnak öltözött Szoboszlai Dominik szettjétől
Meghalt Mezey György
Arra kéri a szurkolókat az MLSZ, hogy ne buzizzanak, cigányozzanak a lelátón
Bíróság elé állítanak egy labdarúgót Szegeden
Perre készül Szoboszlai Dominik menedzsmentje a gatyás mémek miatt
Több embert előállítottak, már a BL-döntő előestéjén elkezdték szétverni Budapestet a szurkolók