Kigyulladt egy lakás Kispesten, ketten az erkélyen rekedtek

Lakástűz Kispesten
Tűzoltók emelőkosaras daruval és hordággyal mentenek egy férfit egy tízemeletes társasház negyedik emeleti lakásának erkélyéről a XIX. kerületi Zrínyi utcában 2019. augusztus 8-án. Fotó: MTI/Mihádák Zoltán

Tűz volt egy negyedik emeleti panellakás konyhájában Budapesten, a XIX. kerületi Zrínyi utcában kedden délelőtt – írja a katasztrófavédelem a Facebookon.

A lakásban ketten voltak, a tűzoltók megérkezéséig ők az erkélyre menekültek. Egyiküket magasbólmentő segítségével hozták le az erkélyről, a másik lakót végül a lépcsőházon keresztül kísérték ki az épületből.

Tűz ütött ki egy konyhában

Kigyulladt a konyha, ketten az erkélyen rekedtekTűz volt egy negyedik emeleti panellakás konyhájában Budapesen, a XIX. kerületi Zrínyi utcában kedden délelőtt. A lakásban ketten voltak, ők az erkélyen várták meg a budapesti tűzoltókat. A tűzoltók egyiküket magasbólmentő segítségével hozták le az erkélyről, míg a másik lakót a lépcsőházon keresztül kísérték ki az épületből. A tűzoltók perceken belül eloltották a lángokat. A mentők is a helyszínre érkeztek.Videó:FKI/Videócsoport

Posted by BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság on Tuesday, August 6, 2019

A tűzoltók perceken belül eloltották a lángokat. A mentők is a helyszínre érkeztek.

Baj van Budapesten, újabb milliárdokat bukhat a főváros

Mi történt? Két nő holttestét találták meg Budapesten

Karácsony Gergely üzent a budapestieknek: ez történt a nyáron

Rasszista támadás Budapesten, hét embert őrizetbe vettek

Tűz volt az éjjel Sopronban: 18 embert kellett kimenekíteni egy társasházból

Több éve elhunyt nő holttestére bukkantak lomtalanítás közben egy pesterzsébeti lakásban