Vascsővel összeverte, majd forró vízzel öntötte le anyját egy tizenéves Kondoroson

bunjelvascso
Fotó: police.hu

Péntek este 10 óra körül a 19 éves Sz. Gábor úgy megverte édesanyját egy kondorosi családi házban, hogy a nőt súlyos sérülésekkel kellett kórházba szállítani – közölt honlapján a rendőrség.

Azt írták, a fiatalember szóváltást követően

egy vascsővel többször megütötte a nőt, majd forró vizet öntött rá. Miközben verte, azt mondta, hogy szeretné, ha az anyja meghalna.

Úgy tudni, az anya a szomszédoktól kért segítséget, a mentők végül törésekkel és égési sérülésekkel vitték kórházba.

A fiú elmenekült a helyszínről, de hajnalban egy barátjánál elfogták, és emberölés bűntett kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt vették őrizetbe.

Tragédia Kondoroson: visszament az égő házba az idős férfi, már nem tudták megmenteni az életét
Hóban, fagyban adott át egy békési földutat a vidékfejlesztési államtitkár
Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Szökés miatt körözik a zalai ál-Jézust, aki milliókat csalt ki követőitől
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Megöltek egy nőt a III. kerületben