Fejenként bruttó 1,3 millióval jutalmazta meg a kormány Kovács Zoltánt, Dömötör Csabát és Nagy Jánost

A havi illetményükkel azonos, de azon felül további közel bruttó 1,3 millió forintnyi „motivációs elismerést” kapott Kovács Zoltán nemzetközi kommunikációs államtitkár, Dömötör Csaba parlamenti államtitkár és Nagy János Miniszterelnöki Programirodát vezető államtitkár júliusban – vette észre a Napi.hu.

A lap megjegyzi, az államtitkárok nem kenyéren és vízen élnek a prémium nélkül sem: a millión felüli havi bér mellé jár nekik 200 ezer forintos cafeteriakeret, és szolgálati autóként egy 2016-os Skoda Superb luxusautó.

Dömötör Csaba ráadásul parlamenti képviselő is, ami további bruttó 891 ezer forintot jelent neki havonta.

A Napi.hu szerint Orbán Viktor miniszterelnökként és országgyűlési képviselőként havi bruttó 2,6 millió forint juttatásban részesül. Ehhez képest Rogán Antal propagandaminiszter még a főnökénél is jobban keres: miniszterként és képviselőként több mint 3 millió bruttónak örülhet havonta.

Orbán Hatvanpusztáról: Apám kérésére a feleségem is besegít

Magyar Péter: Palotaforradalom a Fideszben?

Magyar: Orbánt vajon Bidenhez hasonlóan leszedik-e a sajátjai, vagy inkább magára hagyják?

Orbán zavarában egy papírdobozra ült le Kötcsén, de nem bírta el

Négymillió szórólappal teríti be az országot a Fidesz, hogy higgyük már el végre: a Tisza adóemelést akar

Jeszenszky Zsolt: „Ha valaki közülük meghalna, valószínűleg csomóan nem lennének szomorúak a jobboldalon”