Álló mentőnek csapódott egy biciklis Budapesten

Óriási erővel csapódott Budapesten, egy pirosnál álló központi mentőtiszti kocsinak egy száguldó biciklis, aki a nagy sebessége miatt rosszul mérte fel az autók közti távolságot – írta csütörtök délután Facebook-oldalán az Országos Mentőszolgálat.

A középkorú férfi súlyos sérüléseket szenvedett, de a meglepett mentősök hamar ellátták, végül stabil állapotban szállították kórházba.

ÁLLÓ MENTŐAUTÓNAK HAJTOTT EGY FIGYELMETLEN BICIKLIS BUDAPESTEN Óriási erővel csapódott a pirosnál álló központi…

Posted by Országos Mentőszolgálat on Thursday, July 25, 2019

Karácsony is gyorsan bejelentette, hogy kitakarítja „a maffiaként működő alvállalkozói hálózatokat” Budapestről
Haladékot kapott Budapest a kormánytól – ilyen, amikor nem Orbán próbálja bedönteni a fővárost
Megbukott Győrfi Pál OMSZ-szóvivő, tévés balerina – Kunetz: örüljön, hogy ennyivel megúszta!
Kirúgták az Országos Mentőszolgálat főigazgatóját
Fejbe lőtt holttestet találtak a Balatonban
Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban