Fojtogatta és leköpte a kutyasétáltató lányokat egy férfi Debrecenben

Állítólag zavarta az ugatás, ezért támadt két fiatal lányra egy férfi egy debreceni kutyafuttatóban.

Az RTL Klub Híradójának a lányok azt mondták, a dühös alak

a kutyákat megrugdosta, az egyik lányt fojtogatta, és mindkét kutyasétáltatót leköpte.

Dulakodás közben állítólag halálos fenyegetéseket, szidalmakat is zúdított a lányokra, akik végül valahogy kituszkolták a rácson túlra a támadót.

A férfit a rendőrök előállították, majd hazaengedték. Szabadlábon védekezhet.

Betelt a pohár a fideszes városvezetőnél, büntetőfeljelentést tesz
Hangfelvétel: választási csaláson kapták a Fidesz két képviselőjelöltjét
Súlyos baleset történt a debreceni akkumulátorgyár építkezésén
Elítélték a fideszest, aki kalapáccsal támadt rá a Tisza Párt önkénteseire
A Csakabaszás.hu és egy volt megafonos lehelne életet a Fidesz új médiahálózatába
Vége a pártnak? Lázadnak Orbán minyonjai: „Átvert minket a Fidesz”