Megöltek egy nőt Pestszentimrén

Megöltek egy nőt Pestszentimrén, a fővárosi rendőrök másfél óra múlva elfogták a feltételezett elkövetőt – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.

A BRFK-ra pénteken kora délután érkezett bejelentés, hogy holtan találtak egy nőt XVIII. kerületi lakásában.

A rendőrök másfél óra múlva a bűncselekménnyel összefüggésben a XVIII. kerületi Felleg utcában elfogtak egy férfit.

A BRFK Életvédelmi Osztályának nyomozói a 23 éves budapesti L. Lászlót emberölés bűntett megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki, amely során beismerő vallomást tett, őrizetbe vették, és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására. ​

Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Megöltek egy nőt a III. kerületben
Megkéselte haragosát egy zagyvarékási nő
Dédunokája ölhetett meg egy idős nőt a Józsefvárosban
Házkutatást tartottak Bede Zsoltnál, Orbán kedvenc médiatahójánál
Magyar Péter vizsgálatot rendelt el Orbánék ukrán pénzszállító-rablása ügyében