Havi hatvanezer forintot kapnak azok az egyetemisták, akik kormánypárti véleménycikkekkel szórják tele az internetet

„Polgári értékeket valló” nappali tagozatos egyetemistáknak hirdetett pályázatot a kormánymédia, a felhívás megjelent az összes kormánykézbe került megyei lappban – szúrta ki a 444.hu.

A pályázat olyan önkéntes propagandistákat szeretne összeterelni, akik hajlandóak publikációkat és véleménycikkeket írni, valamint közösségszervező feladatokat ellátni és rendezvények szervezésében közreműködni.

Az Ágh Péter Fidelitas-elnök által létrehozott Szövetség az Új Nemzedékért Alapítvány tendere szerint

havi nettó 60 ezer forinttal jutalmazzák a leglelkesebb ifjú bérborzokat.

Az első zsoldospénzeket – bizonyára véletlenül – éppen az őszi önkormányzati választás előtti hónapokban kezdik majd utalni a diákoknak.

A jelentkezőket önéletrajzok és egy próbacikk alapján szűrik meg, utóbbi témáját ezek közül választhatják ki az egyetemisták:

  • Az egyén szabadsága vagy a közösség érdeke fontosabb?
  • Helyettesíthető-e az atomenergia más energiaforrásokkal?
  • Hogyan látod az Európai Unió jövőjét az elkövetkezendő tíz évben?
Pánikolnak az MTVA bűnöző propagandistái, gyorsan behívták Magyar Pétert két interjúra is
Besült a Fidesz digitális honfoglalása, bajban vannak Orbánék a Facebookon
Orbán Viktor az éjszaka közepén hívta fel Hajdú Pétert
Ez már Orbán követőinek is sok volt
Jön a fordulat, Magyar Péter bejelentést tett az uniós pénzek kapcsán
Úgy tűnik, Sulyok Tamással még lesz egy „beszélgetése” a magyar társadalomnak