Elkapták a férfit, aki Bugyin és Üllőn is kirabolhatta a bankot

Őrizetbe vettek a rendőrök egy férfit, aki a gyanú szerint június 18-án Üllőn, majd július elsején Bugyin rabolt ki egy bankfiókot.

A hatóság tájékoztatása szerint a 34 éves ózdi férfi, P. Roland mindkét helyen fegyverrel vagy annak utánzatával kényszerítette a dolgozókat a pénz átadására, majd elmenekült. A rablások során személyi sérülés nem történt, a férfi lövést egyik esetben sem adott le.

A rablással gyanúsított férfira a TEK csapott le Ócsán, elfogásáról videó készült:

A férfit a rendőrök előállították, fegyveresen elkövetett rablás bűntett megalapozott gyanúja miatt kihallgatták és őrizetbe vették.

Magyar Péter: a Visegrádi Négyek együttműködése újra él!
Mégsem terjeszti be a kormány a vagyonvisszaszerzési hivatalról szóló javaslatot a jövő héten
Külföldi újságban gyalázza a magyar kormányt Sulyok Tamás
Tovább hazudozik a Fidesz, miután elbukott a Sulyok nevű trógerjük puccskísérlete
Az Alkotmánybíróság is elhajtotta Sulyok Tamást – Magyar Péter: megbukott, távoznia kell
Köpni utánuk: újabb adag propagandistát rúgtak ki, ezúttal a Magyar Nemzettől