A nyolcadikról ugrott a halálba egy kamasz Budapesten

Egy kőbányai panellakás nyolcadik emeletéről ugrott a mélybe egy 14-15 év körüli kamasz a 10. kerületben – tudta meg az atv.hu.

A fiatal az esés következtében azonnal meghalt, a rendőrség közigazgatási eljárás keretében indított vizsgálatot, bűncselekmény vagy idegenkezűség gyanúja nem merült fel.

Ha te is úgy érzed, hogy segítségre lenne szükséged, hívd a 116-123 ingyenes lelki elsősegély számot és olvasd el ezt az oldalt! Ha másért aggódsz, itt találsz segítséget.

Magyar Péter: a Visegrádi Négyek együttműködése újra él!
Mégsem terjeszti be a kormány a vagyonvisszaszerzési hivatalról szóló javaslatot a jövő héten
Külföldi újságban gyalázza a magyar kormányt Sulyok Tamás
Tovább hazudozik a Fidesz, miután elbukott a Sulyok nevű trógerjük puccskísérlete
Az Alkotmánybíróság is elhajtotta Sulyok Tamást – Magyar Péter: megbukott, távoznia kell
Köpni utánuk: újabb adag propagandistát rúgtak ki, ezúttal a Magyar Nemzettől