A nyolcadikról ugrott a halálba egy kamasz Budapesten

Egy kőbányai panellakás nyolcadik emeletéről ugrott a mélybe egy 14-15 év körüli kamasz a 10. kerületben – tudta meg az atv.hu.

A fiatal az esés következtében azonnal meghalt, a rendőrség közigazgatási eljárás keretében indított vizsgálatot, bűncselekmény vagy idegenkezűség gyanúja nem merült fel.

Ha te is úgy érzed, hogy segítségre lenne szükséged, hívd a 116-123 ingyenes lelki elsősegély számot és olvasd el ezt az oldalt! Ha másért aggódsz, itt találsz segítséget.

Magyar Péter: a hőség miatt otthoni munkavégzést rendelt el a kormány a közszférában
Hosszú listát tett közzé Magyar Péter a Tisza első 50 napjának eredményeiről
A Csakabaszás.hu és egy volt megafonos lehelne életet a Fidesz új médiahálózatába
Vége a pártnak? Lázadnak Orbán minyonjai: „Átvert minket a Fidesz”
Akkora a forróság, hogy korlátozást vezettek be a vasúti és HÉV vonalakon
Kiszivárgott dokumentum: Orbán Viktort is az aranykonvoj-ügy felelősei közé teszi az Ügyészség