Megtalálták egy gödörben az Újpestről eltűnt vállalkozót

Emberöléssel gyanúsítanak három férfit azzal összefüggésben, hogy eltűnt egy autókereskedő Újpestről több mint két hete – jelentette be a budapesti rendőrfőkapitány bűnügyi helyettese pénteki fővárosi sajtótájékoztatóján.

Pál Adrián közölte: május 7-én jelezte egy újpesti nő, hogy miután élettársa, egy 47 éves férfi előző délelőtt elment otthonról, nem adott magáról életjelet.

A nyomozásba már másnap bekapcsolódott az életvédelmi osztály is, és május 11-én emberölés gyanúja miatt rendeltek el nyomozást.

A rendőrség látókörébe három férfi került,

ők csütörtöki kihallgatásuk során folyamatosan ellentmondásokba keveredtek.

Ketten végül beismerték, hogy megölték az eltűnt vállalkozót, egyikőjük azonban megtagadta a vallomást.

A 47 éves férfit megfojtották, holttestét Szentendre külterületén rejtették el egy gödörben. Az áldozatot péntek reggel kihantolták, megkezdték a szemlét és a soron kívüli boncolást.

A nyomozók szerint a gyilkosság hátterében adósság áll: a három gyanúsított tartozott a 47 éves vállalkozónak. A két budapesti és az egy szentendrei férfit a rendőrök őrizetbe vették, ellenük emberölés bűntett megalapozott gyanúja miatt folyik az eljárás.

Bedrogoztak és megerőszakoltak egy fiatal lányt a Balatonnál

Azahriah: már csak az „értelmileg és mentálisan visszamaradott véglények” szavaznak a Fideszre

Halálra marta egyéves gyereküket a család kutyája Csongrádban, vádat emeltek az anya ellen

Brutális gyilkosság Bácsalmáson: nyílt utcán szúrta le volt párját és saját fiát egy férfi

Négy embert megkéseltek Szombathelyen

Összeomlott a vonatközlekedés a Budapest-Győr vonalon