Aknába zuhant egy ló Kerkakutason, sikerült kimenteni

Vízóraaknába esett egy ló Kerkakutason, a Kossuth utcában, egy ház udvarán szerdán – írta az Országos Katasztrófavédelmi Igazgatóság a Facebookon, képeket is mutatva a pórul járt hátasról.

A poszt szerint a ló saját erőből nem tudott kijutni, mentésére Lentiből érkeztek tűzoltók, akik a vizet eltávolították az aknából, majd munkagép segítségével emelték ki az bajba került állatot.

Vízóraaknába esett egy ló Kerkakutason, az egyik ház udvarán a Kossuth utcában. Fotók: Lenti HTP

Posted by BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság on Wednesday, May 22, 2019

A Fanni névre hallgató, 24 éves kanca sértetlenül megúszta a kalandot. Fotók: Lenti HTP

Posted by BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság on Wednesday, May 22, 2019

Fejbe lőtt holttestet találtak a Balatonban
Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban
Halálos baleset Zagyvarékasnál, Tótvázsonynál ketten haltak meg az éjjel
Meghalt egy munkás a szegedi BYD-gyár építkezésén
Nagy baleset az M1-esen Bicskénél, összeütközött négy személyautó
Megszólalt a rendőrség a hajnali sztrádabalesetekről