Meg akarták enni a kölyökkutyákat egy borsodi településen

Állatmaradványokat és élő kiskutyákat találtak a Bors szerint egy borsodi településen, ahol

a felhizlalt ebeket étkezési célra tartották.

A lap szerint az öt kölyökkutyát sikerült kimenteni a farmról, rájuk most a Szent Ferenc Állatotthon Alapítvány egyik tagja vigyáz.

A Bors úgy tudja, lakossági bejelentés alapján találtak a „horrorfarmra” az állatvédők, információik szerint ázsiaiak tartották az kutyákat.

Az alapítvány munkatársa, Merza Rita szavai szerint egyetlen kölyökkutyát nem tudtak megmenteni. Tartói elmenekülhettek, az anyakutyát is elvitték, a picik jól vannak, tucatnyian jelentkeztek értük.

A hír döbbenetes, szinte fel sem fogjuk, hogy ez megtörténhetett. Borsodból, egy helyi állatvédő, állatmentő…

Posted by Szent Ferenc Állatotthon Alapítvány on Friday, May 17, 2019

Rejtélyes halálesetek miatt exhumálnak négy holttestet Dunapatajon
Mi történik? Váratlanul lemondott a Központi Nyomozó Főügyészség vezetője
Leszúrtak egy férfit Csongrádban
Rabszolgaként tartottak fogva egy nőt Pátrohán, ütötték-verték, végül kidobták a holttestét
„Bűnös viszonnyal” vádolnak egy papot Miskolcon, falragaszok jelentek meg a városban
Viszik el a korrupt óellenzék és a Fidesz-maffia politikusait, Magyar Péter is megszólalt