Börtönbe vonult a nő, aki megkéselte agresszív párját – már csak Áder János kegyelmében bízik

Megkezdte börtönbüntetését Kertész Ágnes, aki a vád szerint kábítószert kevert férje italába, majd többször megszúrta a magatehetetlen férfit, miközben gyermekük a fürdőszobában volt.

A 29 éves nő mindvégig azt állította, a férfi saját magát sebezte meg: mikor ő odament segíteni, dulakodni kezdtek, ekkor sérültek meg mindketten súlyosan.

Ágnes szerint évekig terrorban tartotta a párja, lelkileg megnyomorította.

„A legjobban nem is az fáj, hogy évekre bezárnak, hanem az, hogy addig nem láthatom a gyermekemet. Hiába írta le több szakértő is, hogy az apa személyiségszerkezete miatt nem igazán alkalmas a gyereknevelésre, mégis nála helyezték el a picit. Azt nem szeretném, hogy neki a börtönbe kelljen járnia hozzám láthatásra, így azonban lehet, hogy sokáig nem fogom őt látni”

idézte a Blikk az anyát. Védőügyvédje azt mondta, beadtak egy kegyelmi kérvényt Áder Jánoshoz, most abban bíznak, hogy a köztársasági elnök pozitív elbírálásban részesíti azt.

Ágnes börtönbevonulását végigkísérte a Heti Napló kamerája:

Elkísértük a börtönbe Ágnest

Az utolsó nap szabadlábon! A börtönig kísértük Ágnest, aki tíz évet kapott miután férje folyamatos bántalmazásai, testi-lelki megalázásai után, egy dulakodásba torkollott veszekedésnél súlyos sérüléseket okozott a férfinak. Igazságos ez így? Vajon van esély az elnöki kegyelemre?

Posted by Heti Napló Sváby Andrással on Monday, April 29, 2019

Meghalt egy ember Kismaroson

Rendőrt hívtak a bokrok között gusztustalankodó férfira

Megverhettek két rendőrt Szigetváron

Magyar Péter húsvéti üzenetet küldött Orbánnak

Azt hazudta a rendőr, hogy egy fiatal tüntető arcon ütötte, de egy videón látszik, hogy véletlenül történt

Botrány: enyhítették a katonatiszt büntetését, aki felismerhetetlenre verte volt párját