Majka megsértődött és a zsűrit pocskondiázta, amiért nem nyertek Fonogram-díjat

Előadótársával, a drogelvonóról nemrég kijött Curtisszel együtt jelölték Fonogram-díjra Majkát az „év hazai rap vagy hip-hop albuma vagy hangfelvétele” kategóriában, de a zsűri Krúbi Nehézlábérzés című albumát találta jobbnak.

Majka a döntésen rettenetesen kiakadt, Facebook-posztban osztotta ki a zsűri: egyikükkel az volt a baja, hogy a Petőfi rádiónál dolgozik, míg a másik a Lángoló Gitárok blognál alig foglalkozik hip-hop zenével, a harmadik pedig metálzenekarban játszik.

A valóságshow-hősből lett rapper szerint olyan országban élünk, ahol a teljesítmény totális ignorálása alap, ha nincs mellé „megfelelő szimpátia, bratyizás, vagy oltári nagy seggnyalás”.

Azt is megjegyezte a közösségi oldalán, hogy „mielőtt a sok barom nekiállna észt osztani arról, hogy már megint nyafog”, ez az ő oldala, azt ír le, amit akar,

„ha nem tetszik, tessék nyugodtan elhúzni a picsába”,

hozzátéve, nem egyszerű eltűrni, amikor „egy-két seggarc” belerondít az álmába.

Miért is gondoltam ,hogy nyerhetünk a Fonogram gálán???? Az 5 főből álló zsűriben, akik az év hip hop hangfelvételéről…

Posted by Majka on Saturday, April 6, 2019

Nagy baleset az M1-esen, egy embert garázdaságért előállítottak

Podcastot indít a Fidesz, hogy végre eljusson az emberekhez, mit miért csinálnak

Száraztésztát hívott vissza a forgalomból a Nébih

Újabb hatalmas bírságot kapott a Rádió 1 Balázsék miatt

Faszobrot állított egy falu, az államtitkártól tudták meg, hogy rettenetes a baj

Orbán Viktor: Nagy győzelem