Tűz egy szolnoki társasházban, 85 embernek el kellett hagynia otthonát

Tűz ütött ki egy szolnoki társasház egyik első emeleti lakásának konyhájában, nyolcvanöt embernek el kellett hagynia otthonát – írta honlapján a Katasztrófavédelem csütörtök késő este.

A városi hivatásos tűzoltók kiérkezésére az ingatlan lakója saját erejéből elhagyta a lakást. Az egységek rövid időn belül eloltották a tüzet, a füst miatt kimenekítették az épület lakóit.

Információk szerint nyolcvanöt embernek kellett ideiglenesen elhagynia otthonát, akik közül legtöbben már visszatérhettek a lakásokba, a mentők ugyanakkor néhány lakót füstmérgezés gyanújával vizsgálnak.

Keményen üzent Szolnok polgármestere a városába készülő Orbánnak
Megöltek egy embert Szolnokon
Reszkethet az ellenség: virágcsokor került az 59 milliárdból épülő szolnoki laktanyára, amiből Mészáros Lőrinc gazdagszik
Szörnyű részletek derültek ki a szolnoki gyilkosságról
Most közölték: akkora a forróság, hogy korlátozást vezettek be a vasúti és HÉV vonalakon
Kiszivárgott dokumentum: Orbán Viktort is az aranykonvoj-ügy felelősei közé teszi az Ügyészség