Arcon rúgott egy taxist egy fiatal nő a Deák térnél

Fokozott rendőri jelenlétre és egymás hegyén-hátán álló taxikra lett figyelmes az Index munkatársa péntek éjjel a Deák Ferenc térnél, ezért a lap megkérdezte a rendőrséget, hogy mi történt.

Az ORFK válasza a szerint 23 óra 56 perckor bejelentés kaptak, miszerint a VI., Bajcsy-Zsilinszky úton egy férfit megvertek. A helyszínen a járőrök megállapították, hogy a

25 éves Gy. Anita előzetes szóváltást követően arcon rúgott egy 54 éves taxisofőrt, aki az egyik szemén 8 napon túl gyógyuló sérülést szenvedett.

A nőt előállították, és súlyos testi sértés miatt emelhetnek vádat ellene.

Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Szökés miatt körözik a zalai ál-Jézust, aki milliókat csalt ki követőitől
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Megöltek egy nőt a III. kerületben
Megkéselte haragosát egy zagyvarékási nő
Dédunokája ölhetett meg egy idős nőt a Józsefvárosban