Elásott női holttestet találtak Somogy megyében

Öreglak, halott
Fotó: police.hu

Elásott női holttestet találtak egy ház kertjében Öreglakon pénteken, a rendőrség büntetőeljárás keretében vizsgálja az eset körülményeit.

A Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság azt írta, a rendőrséghez péntek délután érkezett bejelentés arról, hogy a nagyhegyi háznál valószínűleg egy idős nő holttestét ásták el.

A rendőrök a helyszínen megtalálták a sírt, amelyből a temetkezési vállalat munkatársai kihantolták a holttestet.

Bár a kiérkező igazságügyi orvos szakértő elsődlegesen kizárta az idegenkezűséget, a beszerzett információk alapján a rendőr-főkapitányság úgy döntött, az ügyben büntetőeljárás keretében folytat vizsgálatot további szakértők bevonásával.

Kiderült, ki áshatta el az idős nő holttestét Öreglakon
Megöltek egy nőt a III. kerületben
Megkéselte haragosát egy zagyvarékási nő
Dédunokája ölhetett meg egy idős nőt a Józsefvárosban
Házkutatást tartottak Bede Zsoltnál, Orbán kedvenc médiatahójánál
Magyar Péter vizsgálatot rendelt el Orbánék ukrán pénzszállító-rablása ügyében