Agyonverte újszülöttjét egy nő Felsőzsolcán

Megölte újszülött gyermekét egy nő a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Felsőzsolcán, emberölés megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a rendőrség.

A megyei rendőr-főkapitányság közlése szerint a 24 éves felsőzsolcai nő február 26-án, az esti órákban otthonában szülte meg gyermekét, majd

egy eszközzel több sérülést is okozott a csecsemőnek, aki ennek következtében a helyszínen életét vesztette.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság a 24 éves nőt őrizetbe vette és javasolja az ügyészségnek a letartóztatás indítványozását.

Meghalt a reggeli frontális kamionbaleset egyik sofőrje
Frontálisan ütközött két kamion Felsőzsolcánál, több ember beszorult
Megszúrta nevelőapját egy húszéves férfi Felsőzsolcán
Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Szökés miatt körözik a zalai ál-Jézust, aki milliókat csalt ki követőitől
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben