Bordáját törte egy idős nőnek két szarzsák Nyíracsádon, mert kellett a pénze hamburgerre és energiaitalra

Egy 14 éves fiú és 13 év barátja vasárnap Nyíracsádon megtámadott és kirabolt egy nyugdíjas asszonyt otthonában – hangzott el az RTL Klub híradójában.

A 83 éves áldozat férje halála óta egyedül él, úgy tudni, ismerte az egyik gyanúsítottat, aki falubeli, ezért engedte be őt és társát a házba.

Ott azonban a két gyerek olyan erővel rántotta a földre az idős asszonyt, hogy több bordája eltört, majd lefogták és egy dezodorral a szemébe fújtak,

ezt követően pedig átkutatták a házat, és 10 ezer forinttal elmenekültek.

A rabolt pénzt a támadás után elverték, ezért másnap kétszer is visszatértek és ismét bántalmazták az asszonyt.

A rendőrség tegnap fogta el a két gyereket, akik mindent beismertek. Azt mondták,

hamburgerre és energiaitalra kellett nekik a pénz.

Eljárást indított a rendőrség a zászlókat a Dunába dobó hülyegyerekek ellen
Letartóztatták Fonyód volt fideszes polgármesterét, súlyos részletek derültek ki
Szépen telnek a fogdák: újabb fideszest vettek őrizetbe
Szökés miatt körözik a zalai ál-Jézust, aki milliókat csalt ki követőitől
Viszik el a korrupt fideszeseket! Bús Balázs, és még öt ember már őrizetben
Megöltek egy nőt a III. kerületben