Akkora köd van, hogy nem jár a libegő

Betett a nagy köd a Libegőnek – közölte a Budapesti Közlekedési Központ szerdán a Facebook-oldalán.

„A Libegő nem üzemel köd miatt. Türelmeteket kérjük!”

– áll a szűkszavú posztban, melyet nem sokkal 10 óra előtt tettek közzé. Így ha most szeretnél libegni Zugliget és a János-hegy között, sajnos várnod kell, míg javulnak a látási viszonyok.

Karácsony is gyorsan bejelentette, hogy kitakarítja „a maffiaként működő alvállalkozói hálózatokat” Budapestről
Haladékot kapott Budapest a kormánytól – ilyen, amikor nem Orbán próbálja bedönteni a fővárost
Több embert előállítottak, már a BL-döntő előestéjén elkezdték szétverni Budapestet a szurkolók
Hatalmas rendőri készültség van a Kálvin téren – fotó
Filmforgatás miatt két napra lezárják a metrót – titkolja a BKV, hogy mennyit kapnak érte
Szorul a hurok, átvilágítják Orbánék hazaáruló vasúti projektjét