Harmincöt nap kóma után meghalt a budapesti taxisofőr

Károly kedves ember volt, mindenki szerette.

taxis-baleset
Fotó: MTI/Mihádák Zoltán

Még december 19-én szenvedett súlyos balesetet Budapesten, a Bajcsy-Zsilinszky és az Andrássy út kereszteződésénél Károly, az a 66 éves taxisofőr, aki 35 napot töltött kómában, mielőtt a napokban a kórházban életét veszettet. Utasa kisebb karcolásokkal megúszta.

A sofőrt foglalkoztató taxitársaság vezetője a Borsnak most azt mondta,

egy rendkívül kedves, nyugodt, jókedélyű kollégát veszítettünk el. Nagyon jópofa, fiatalos és humoros volt, a szerelme volt a taxizás. Profin csinálta, mindenki szerette.

A rendőrség még vizsgálja a baleset körülményeit, de a lap úgy tudja, a baleset másik résztvevője ittasan ült a volánhoz.

Halálos baleset Zagyvarékasnál, Tótvázsonynál ketten haltak meg az éjjel
Meghalt egy munkás a szegedi BYD-gyár építkezésén
Nagy baleset az M1-esen Bicskénél, összeütközött négy személyautó
Megszólalt a rendőrség a hajnali sztrádabalesetekről
Török és moldáv rendszámú járművek érintettek az M1-es autópályán történt két péntek hajnali balesetben
Nyolc ember meghalt két balesetben Győr közelében az M1-esen