Orbán Viktor megszakértette a kiégett kollégiumot

Új épületet ígért a mindenhez értő, mindenkiről gondoskodó miniszterelnök.

Kollégiumtűz után // After the fire at the dormitory

Kollégiumtűz után // After the fire at the dormitory

Posted by Orbán Viktor on Friday, January 25, 2019

Ouuu…

– közölte Orbán Viktor miniszterelnök pénteken, a kiégett Ráday Kollégiumnál annak kapcsán, hogy információk szerint egy 47 éves négygyermekes családapa a kollégiumtűz halálos áldozata. A miniszterelnök javasolta, hogy „az asszonyt fel kell keresni”, de ez már megtörtént – hangzott el a Facebookra feltöltött videóban.

A statikus, építész Orbán Viktor a tűz pusztítását értékelve arra jutott, hogy valószínűleg új kollégiumi épület felépítésére lesz szükség:

„lehet, hogy az egészet el kell bontani. Lesz egy nagy udvarunk, és lehet, hogy kell egy ennyi férőhelyes új kollégium valahol itt a környéken”.

A Ráday Kollégiumban szerda este csaptak fel a lángok, a tűzben egy ember vesztette életét.

Nagyon küzd a szemét gazember: „A kormány döntött, bevezeti a 14. havi nyugdíjat”

Orbánék washingtoni hazaárulása: „Az emberek nem űrállomásra vágynak, hanem arra, hogy vonattal eljussanak Budapestre vagy Salgótarjánba”

Orbán Viktor: az ukránok kormányváltást akarnak Magyarországon

Magyar Péter: A rettegő hatalom minden erkölcsi és jogi határt átlépett

Kizárja a pártból és visszakéri Cseh Katalin mandátumát a Momentum

Újabb roncsellenzéki hobbipárt alakul, már megvan a színük is