Rosszul lett és meghalt egy sofőr Baktalórántházán

Vezetés közben, rosszullét miatt halt meg egy gépkocsivezető szerda reggel a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Baktalórántházán – közölte a megyei rendőr-főkapitányság.

Korábban a katasztrófavédelmi főigazgatóság azt írta, hogy

az autó vezetője az elsődleges vizsgálat szerint baleset következtében vesztette életét, miután autójával árokba sodródott.

A rendőrség tájékoztatása szerint azonban a férfi járművezetés közben lett rosszul. Közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálják a haláleset körülményeit.

Láncfűrészt vágott hozzá, megpróbálta felgyújtani élettársát egy nő, súlyos büntetést kapott
Megszólalt a rendőrség a hajnali sztrádabalesetekről
Török és moldáv rendszámú járművek érintettek az M1-es autópályán történt két péntek hajnali balesetben
Nyolc ember meghalt két balesetben Győr közelében az M1-esen
Robbanás történt a Debreceni Egyetemen, egy ember súlyosan megsérült
Meghalt a székesfehérvári házomlás sérültje